Matbunet Sektöre 1992 yılında dizgi hizmetleri vererek başladık. 1994 yılında Türkiye’de ilk kez bilgisayar destekli renk ayrımı hizmetleri vermeye başladık. 1999 yılında baskı hizmetleri vermeye başladık. 2008 yılında gelişen teknolojiye paralel olarak dijital ofset baskı hizmetlerimiz devreye aldık. Ve şimdi hizmetlerimizi tüm ülkeye yayma anlamında online baskı hizmetlerine başladık.

Deneyimli profesyonel kadromuz ile tüm baskılı işlerinizi en kaliteli ve ekonomik şekilde hazırlıyoruz. Online matbaa sitemizde öncelikli olarak kartvizit baskı hizmetleri vermeye başladık. Kartvizit bir kişiyi veya kurumu tanıtan ve anlatan ilk ve en önemli materyaldir. Tasarımından baskı kalitesine kadar kartvizit sizi ve kurumunuzu doğru şekilde anlatmalıdır. Matbunet ile sizi ve firmanızı doğru anlatacak kaliteli kartvizitinizi 3 adımda kolayca hazırlayabilirsiniz.

Tecrübe ve Kalite

Ürünler

“ Dikkat çekici kartvizitler rakip firmalardan daha kolay sıyrılmanızı sağlayacaktır. Müşteriler bir işi yaptırmak için kartvizit defterlerini açtıklarında genelde, çalıştıkları sürekli bir firma yoksa, psikolojik olarak güzel görünüşlü kartvizitlere bakmaktadırlar. ”