Hazır tasarımları istediğim gibi özelleştirebilir miyim?

Profesyonel tasarım ekibimiz tarafından sizler için hazırlanan yüzlerce hazır tasarımları kendinize göre istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Hazır tasarımları kullanırken sizden destek alabilir miyim?

Hazır tasarımlarımızı kendinize göre özelleştirilken her türlü sorununuzda tasarım ekibimiz hizmetinizdedir. Sorunlarınızı info@matbunet.com mail adresine bildirebilirsiniz.

Tasarımını Yükle bölümünden hangi dosya formatlarını yükleyebilirim?

Tasarımını Yükle bölümünden cdr (corel draw), ai (adobe illustrator), psd (adobe photoshop), ind ( adobe indesign), pdf, jpeg, tiff, png dosya türleri ile çalışmalarınızı yükleyebilirsiniz. cdr (corel draw), ai (adobe illustrator), psd (adobe photoshop), ind ( adobe indesign) formatlarındaki tasarımlarınızın yazı karakterleri convert edilmiş olmalıdır. pdf, jpeg, tiff, png formatında tasarımlarınız en az 300 dpi olmalıdır.

Siparişim iptal edildi ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin neden iptal edildiği; iptal bilgisi ile size ulaştıktan sonra, yaptığınız ödeme kredi olarak hesabınıza geri yüklenir. Dosyanızı düzenledikten sonra, hesabınızda bulunan kredi ile tekrar sipariş verebilirsiniz.

Siparişim askıya alındı ne yapmalıyım?

Baskıya girmeden önce sizden onay alınması gereken bir konu olduğunda, siparişiniz askıya alınır. Bu durum, nedenleriyle birlikte size bildirilir. Konuyla ilgili yazışmalardan sonra onay verirseniz, grafiker siparişinize baskı onayı verecektir. Askıya alınmış işinize onay vermediğiniz taktirde, siparişinizin bilginiz dahlinde iptal edilir.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin durumu ile alakalı tüm bilgiye Siparişlerim bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca siparis@matbunet.com email adresine yazarak bilgi alabilirsiniz.

Grafiker onayı nedir?

Tasarımını Yükle bölümünden yüklemiş olduğunuz sipariş dosyaları baskıya girmeden önce, baskıya uygun olup olmadıkları grafikerlerimiz tarafından kontrol edilir. Siparişiniz baskı için uygunsa grafikerlerimiz tarafından Grafiker Onayı verilir ve siparişiniz baskıya alınır. Sipariş dosyanız baskı için uygun değilse grafiker siparişinizi iptal edecektir, Sipariş dosyanızın baskıya neden uygun olmadığı size bildirilecektir.